top of page

Pakalpojumi

Kad izvēlēties koučingu?

Koučings ir instruments, kas būs vērtīgs tiem, kas zina, ka viņu rezultāti ir atkarīgi no darbībām, ko viņi veic. Rīcība, savukārt, izriet no domām un lēmumiem, ko pieņem cilvēks. Dažreiz šīs domas un lēmumi ir apzināti, taču lielāko daļu ikdienas lēmumu mēs pieņamam neapzināti, vadoties pēc zemapziņas programmām. 

Strādājot kopā ar mani, Tev būs iespēja veicināt apzināšanos, kādi lēmumi, rīcība un ieradumi Tevi ir aizveduši līdz šī brīža rezultātiem. Un, ja vēlēsies kaut ko mainīt vai uzlabot savā dzīvē, es Tevi atbalstīšu iegūt skaidru vīziju par to, ko vēlies un reālu stratēģiju, kā sasniegt vēlamo, pa ceļam nostiprinot spēcīgu iekšējo motivāciju sasniegt mērķi vai realizēt sapni.

 

Kāpēc tam ir nepieciešams koučs? Tāpēc, ka nav viegli ieraudzīt to, ko neapzināmies. Un izmainīt to, ko neredzam nav iespējams. Koučings ir instruments, kas paplašina apzināšanos, veicina mācīšanos un sevis iepazīšanu, kā arī dod iespēju aptvert savu potenciālu.

Koučinga jomas

 Personības izaugsme    Mērķu uzstādīšana un realizācijas stratēģijas 

 Attiecību veidošana    Pārliecība par sevi    Kompetenču attīstīšana    Karjeras plānošana un attīstība    Līderība un komandu vadība   Emocionālā labklājība 

 Iedvesma un motivācija    Dzīves balanss    Projektu plānošana un ieviešana 

Klientu atsauksmes

Head of Technical Support Department at ERGO Insurance 

Ilmārs Ivbulis

"Paldies par lieliskajām koučinga sesijām, kas ļāva sakārtot zināšanu un pieredzes kvantumu, noteikt sev rīcības plānu dažādās situācijās un sajust pārliecību savos lēmumos!"

Transfer Pricing Manager at KPMG

Edgars Vilnis

“We held multiple coaching sessions with Laura. I enjoyed structural approach, defining expected outcome and open ended questions making me to think thoroughly. During the meetings we established easy discussions to go beyond initial perceptions and changed lens. I do feel it has positively impacted my professional performance and the way I view certain things.” 

Consulting Analyst RM Professional Services at Amadeus

Linda Grecka

“Laura is an amazing coach. The techniques she is using during the session are very strong and ensures uplifting client's emotions up to the very high level. The results are amazing and sessions with Laura helped me to reach my goals faster by defining the real value for me as well as setting the activity plan I was committed to.”

Sertifikāti & Izglītība

2022

Professional Certified Coach (PCC)™

The International Coaching Federation

2021

3D Coaching in Business

Euro Coach - European Coach Federation

2018

Erickson Professional Coach

Erickson International: The Art & Schience of Coaching

2014

International Business

Riga International School of Economics and Business Administration

2008

Communication Specialist

Vidzeme University of Applied Sciences

"There are no great limits to growth because there are no limits of human intelligence, imagination, and wonder."

- Ronald Reagan

bottom of page